NUTREND COMPRESS NO GEL 60 g

60 g

• , zakoupeno v F-sport

• Vážně nic :-)
    • Vše a nutrend

Tohle má být Vážně NO gel ? Když jsem pozřel tu hnusnou dávku gelu čekal jsem aspoň minimální nabuzení , po pár minutách jsem si nebyl jist jestli to náhodou nejsou tekuté BCAA . Jestli jsem si to blbě nepřečetl :) . Účinek žádný , to Vás nabudí více i kostka cukru .

Zkusil jsem mnoho, C4, Napalm, mayhem, Saw, Rush, atd ...

• Výdrž
    • Kvalitní NO-čko
    • Značka Nutrend

Očekával jsem větší výbušnost, ovšem účinek prodloužení výdrže a rozšíření žil se dostavil v plné síle. Doporučuji vyzkoušet.

neskutečná pumpa :)

60 g

COMPRESS NO GEL obsahuje účinnou směs polyfenolů VINITROX™. Pro urychlení regenerace je COMPRESS NO GEL obohacen o enzymaticky štěpený proteinový hydrolyzát PeptoPro® a BCAA v poměru 2:1:1.

L-arginin, AAKG - podpora produkce oxidu dusnatého (NO)

Vinitrox (směs polyfenolů) - zesílení účinků tvorby NO a následné prokrvení svalstva

• BCAA v optimálním poměru 2:1:1
  • Doporučené dávkování: pro zvýšení intenzity 1-2 sáčky za den, užijte 45 minut před fyzickou aktivitou.
  • Použití: odtrhněte sáček a ihned spotřebujte
  • Složení: voda, hydrolyzát kaseinu PeptoPro®, L-arginin hydrochlorid, taurin, L-alanin, zahušťovadlo xantanová guma, aroma* (E 129), L-arginin-alfa-ketoglutarát, regulátory kyselosti kyselina citronová a kyselina jablečná, L-leucin, VinitroxTM (95 % polyfenolů) - extrakt z hroznového vína a jablek, L-karnitin, L-isoleucin, L-valin, konzervant kyselina sorbová, L-karnosin, konzervant benzoan sodný, sladidla aspartam, acesulfam K a sukralóza, koenzym Q10 (modifikovaný kukuřičný škrob, cukr, koenzym Q10, triglyceridy). *Obsahuje E 129 – může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Alergen: laktóza

COMPRESS NO GEL 100 g

VinitroxTM 417 mg 250 mg

L-karnitin 333 mg 200 mg

L-karnosin 83 mg 50 mg

Koenzym Q10 2,5 mg 1,5 mg

Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Ukládejte mimo dosah dětí! Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nevhodné pro osoby trpící fenylketonurií. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

• Název, který na první pohed zaujme
    • nefunguje

Gel bohužel nefunguje tak jak jsem očekával :(

• , zakoupeno v F-sport

• Vážně nic :-)
    • Vše a nutrend

Zkusil jsem mnoho, C4, Napalm, mayhem, Saw, Rush, atd ...

• Výdrž
    • Kvalitní NO-čko
    • Značka Nutrend

neskutečná pumpa :)

• , zakoupeno v Aktin.cz

• Nefunguje, žádný účinek.

Nekupovat

• , zakoupeno v NUTREND

• Super účinek :)

• Baleni
    • Chut
    • Ucinost

Nic horsiho sem snad v zivote nestrcil do pusy. Pro me bez ucinku, asi sem na tohle moc odolnej ;)

• Viz video.

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v NUTREND

• Funkčnost
    • Chuť

Absolutně se nedá, jednou jsem zkusil a už nikdy víc.

• chuť

nedá se to žrát